malzenska.pl

Blog poświęcony parentignowi, zdrowiu oraz domowi.

Aparat dla dzieci
Dziecko

Aparat dla dzieci

 Aparat dla dzieci to świetny pomysł na niecodzienny prezent i szansa na odkrycie u dziecka nowej pasji. Sprawdź, dlaczego akurat mini aparat jest świetną opcją dla najmłodszych.

Pierwszy zakup aparatu cyfrowego

Pierwszy aparat dla maluszka możemy kupić, gdy tylko podrośnie i zacznie sam odkrywać świat. Aparaty dedykowane dzieciom mają kompaktowe rozmiary i są lekkie, dzięki czemu bez problemu mieszczą się w dziecięcych rączkach. Najlepsza będzie obudowa z materiału ABS, który jest miękki w dotyku, a przy tym doskonale chroni przed uszkodzeniami. Odporny na upadki i zarysowania aparat fotograficzny można spokojnie przekazać w małe rączki początkującego fotografa.

 Aparat cyfrowy dla chłopca i dziewczynki

Aparat dla dzieci występuje w niebieskim i różowym kolorze. Wygląd aparatu przypomina uroczego kotka, czym zachęci młodsze dzieci do odkrywania jego funkcji. Posiada zaczepioną smycz, by nie dać się zgubić i pozostawić wolne dłonie dziecka. W przypadku starszych dzieci ważna jest możliwość tworzenia zdjęć i filmów. Szeroki ekran umożliwia podgląd zdjęć, a gama filtrów i naklejek sprawi, że dziecko przestanie sięgać po telefon rodzica do zabawy.

Ustawienia – w tym odpowiedni system stabilizacji obrazu

Aparat cyfrowy dla dzieci musi posiadać odpowiedni mechanizm stabilizacji obrazu. Dzięki wbudowanemu autofocusowi problem jeszcze niepewnych dłoni dziecka znika, a zdjęcia wychodzą wyraźne. Wyposażony w mikrofon pozwala nagrywać w full HD z dźwiękiem. Dołączony do zestawu kabel USB umożliwia łatwe ładowanie aparatu, która ma moc na działanie przez 4-6 godzin bez przerwy. Dzięki wbudowanemu automatycznemu wyłączaniu sprzęt zamyka się nieużywany, więc nie trzeba ciągle przypominać dziecku, by pamiętało wyłączyć swój cyfrowy aparat. 

To nie tylko cyfrowy aparat

Samdzielnie wykonane filmy i zdjęcia na pewno dadzą dzieciom wielką satysfakcję. Rozbudzą kreatywność, a podejmowanie własnych decyzji stanie się prostsze. Kiedy nie masz pomysłu na prezent, aparat cyfrowy idealnie pasuje i wyróżnia się wśród innych podarków. Poręczny i intuicyjny w obsłudze, sprawi mnóstwo frajdy. Oferuje także 5 klasycznych kolorowych gier, np. Snake.

Aparat dla dzieci pozwala nie tylko na tworzenie doskonałych fotografii i zabawę w zmianę trybów. Sklep galaktycznypokoj gwarantuje max. dwudniowy czas realizacji zamówienia. Aktualna promocja pozwala w łatwy sposób sprawić radość maluchowi. Dołączenie do zestawu karty microsd sprawia, że aparat cyfrowy jest od razu gotowy do fotografowania.