malzenska.pl

Blog poświęcony parentignowi, zdrowiu oraz domowi.

Lakiery hybrydowe
Lifestyle

Lakiery hybrydowe- czy warto po nie sięgnąć?

Lakiery hybrydowe to znakomite rozwiązanie dla kobiet w każdym wieku. Tego rodzaju manicure sprawdzi się zwłaszcza w przypadku osób zabieganych, które chcą zadbać o codzienny, estetyczny wygląd swoich paznokci. Jakie zalety mają lakiery wykorzystywane w tej innowacyjnej metodzie stylizacji paznokci?

Lakier hybrydowy vs tradycyjny- czym różnią się oba produkty?

Główną różnicą pomiędzy nimi jest sam sposób aplikacji. Jeżeli chcesz wykonać hybrydy, musisz zainwestować w specjalną lampę LED albo UV, której promienie są niezbędne przy tego rodzaju zabiegu. Lakier hybrydowy w przeciwieństwie do tego klasycznego, nie zasycha pod wpływem powietrza. Do pełnego utwardzenia potrzebuje światła ultrafioletowego. Warto dodać, że hybryd nie można pozbyć się zwykłym zmywaczem do paznokci. Aby usunąć lakier światłoutwardzalny, należy użyć specjalnego płynu na bazie acetonu.

Lakiery hybrydowe- czemu warto je wybrać?

Lakier hybrydowy to nowoczesny produkt, po który chętnie sięga wiele pań. Ta metoda manicure jest najnowszym trendem, ponadto niesie ze sobą wiele korzyści. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na to, że manicure hybrydowy jest w stanie utrzymać się na paznokciach nawet do 3 tygodni. Jest to ogromną zaletą w szczególności dla kobiet, które nie mają czasu na codzienne zabiegi pielęgnacyjne. Sama aplikacja lakieru jest całkowicie bezpieczna i daje naturalne efekty. Produkty hybrydowe stanowią połączenie właściwości lakieru do paznokci oraz żelu utwardzanego promieniowaniem UV.

W sprzedaży znajduje się wiele tego typu preparatów w szerokiej gamie kolorystycznej. Oczywiście, wykonując taki manicure najlepiej sięgnąć po wysokiej jakości lakier hybrydowy od znanej i zaufanej marki, takiej jak Cuccio. Produkty hybrydowe tworzą na płytce paznokcia warstwę ochronną, która nie odpryskuje jak tradycyjny lakier. Co ważne, jest ona wysoce odporna i trwała. Paznokcie prezentują się więc idealnie przez wiele dni. Specyfiki hybrydowe:

  • zapewniają piękny połysk,

  • szybko schną,

  • wykazują się odpornością mechaniczną,

  • nie pękają,

  • nie pozostawiają smug.

Taki manicure jest świetną alternatywą dla tego klasycznego. Zabieg jest nieinwazyjny i przebiega w sposób komfortowy. Metoda ta spodoba się osobom, które cenią sobie swój czas. Chcą szybko zadbać o wygląd paznokci, które zachowają swój piękny wygląd przez długi czas. Co ważne, lakiery hybrydowe sprawdzą się w każdym przypadku, niezależnie od długości paznokci.

Hybrydy wykonasz samodzielnie w domu, jak i w salonie kosmetycznym. Cały zabieg jest dosyć prosty i zajmuje około 50 minut.